M4A1-S | Mecha Industries

M4A1-S | Mecha Industries
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Covert
Wartość
68,80 do 370,17 monet
Skrzynki
12
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Mecha Industries to skin M4A1-S do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w 3DMAX: 4,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New150,09100,06 USDW skrzynce
Minimal Wear70,4246,95 USDW skrzynce
Field-Tested179,99119,99 USDW skrzynce
Well Worn175,71117,14 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred171,86114,57 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™370,17246,78 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™196,47130,98 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™79,7853,19 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™68,8045,87 USDW skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Mecha Industries

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
3DMAXMW4,00%40,77
InceptionMW4,00%73,24
VillageMW4,00%74,52
DruidicFT4,00%295,35
AgentMW3,50%75,12
Silent NightFT3,00%10,98
PythonFN2,95%31,57
CowbellyStatTrak™ BS2,00%18,94
MazeStatTrak™ FT1,00%5,72
CreamMW0,750%8,90
SpyStatTrak™ FN0,100%7,85
On a BudgetMW0,020%4,49

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Mecha Industries?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce 3DMAX: 4,00%.

Ile jest wart M4A1-S | Mecha Industries?

Na CSVOLT M4A1-S | Mecha Industries jest wart od 68,80 do 370,17 monet (45,87 USD do 246,78 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Mecha Industries?

M4A1-S | Mecha Industries to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Mecha Industries StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Mecha Industries na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry