M4A1-S | Chantico's Fire

M4A1-S | Chantico's Fire
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Covert
Wartość
92,06 do 477,52 monet
Skrzynki
16
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Chantico's Fire to wykończenie M4A1-S w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 16 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Fabric: 67,50%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New477,52318,35 USDW skrzynce
Minimal Wear104,2969,53 USDW skrzynce
Field-Tested184,67123,11 USDW skrzynce
Well Worn180,00120,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred176,66117,77 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™393,77262,51 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™138,9792,65 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™92,0661,37 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™182,09121,39 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Chantico's Fire

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
FabricMW67,50%787,51
High VoltageStatTrak™ FT15,00%1897,08
SaunaMW7,50%65,95
TannedStatTrak™ FT6,50%157,24
Wall StreetFT6,00%19,38
TruencyFN3,00%54,40
Sun & MoonStatTrak™ MW2,50%48,56
BridgedStatTrak™ FT2,50%239,86
ChemistryBS1,50%19,14
WarningMW1,00%7,23
StingFN1,00%10,11
ShatteredStatTrak™ FN1,00%59,65
Expensive TasteFN0,750%23,78
CobwebFN0,250%12,59
WeaponizedStatTrak™ FN0,100%9,41
Monster MashStatTrak™ MW0,050%3,23

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Chantico's Fire?

Możesz go zdobyć z 16 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Fabric: 67,50%.

Ile jest wart M4A1-S | Chantico's Fire?

Na CSVOLT M4A1-S | Chantico's Fire jest wart od 92,06 do 477,52 monet (61,37 USD do 318,35 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Chantico's Fire?

M4A1-S | Chantico's Fire to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Chantico's Fire StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Chantico's Fire na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry