M4A1-S | Nightmare
- Broń
- M4A1-S
- Rzadkość
- Classified
- Wartość
- 10,22 do 380,42 monet
- Skrzynki
- 17
- Warianty
- StatTrak™
M4A1-S | Nightmare to skin M4A1-S do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 17 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Coconut: 25,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.
Zużycie i wartości
| Zużycie | Wartość (monety) | USD | Dropi |
|---|---|---|---|
| Factory New | 380,42 | 253,61 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear | 22,31 | 14,87 USD | W skrzynce |
| Field-Tested | 11,55 | 7,70 USD | W skrzynce |
| Well Worn | 13,88 | 9,25 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred | 10,22 | 6,81 USD | W skrzynce |
| Factory New StatTrak™ | 132,31 | 88,21 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear StatTrak™ | 73,06 | 48,71 USD | W skrzynce |
| Field-Tested StatTrak™ | 37,87 | 25,25 USD | W skrzynce |
| Well Worn StatTrak™ | 32,22 | 21,48 USD | Teraz nie ma go w skrzynce |
Skrzynki z M4A1-S | Nightmare
| Skrzynka | Warianty | Szansa | Cena skrzynki (monety) |
|---|---|---|---|
| Coconut | FN | 25,00% | 3948,99 |
| Jelly | FN | 10,00% | 3780,68 |
| GGE | FT | 5,00% | 28,92 |
| Haunted House | StatTrak™ MW | 5,00% | 96,67 |
| Deep Dive | MW | 4,00% | 15,99 |
| Spray n' Pray | StatTrak™ FT | 4,00% | 68,63 |
| Umbrella | FN | 3,50% | 28,22 |
| Elder | MW | 3,00% | 16,29 |
| Mintpod | StatTrak™ MW | 3,00% | 21,11 |
| Big Thinker | BS | 2,60% | 4,13 |
| Bottled Up | StatTrak™ FT | 2,50% | 21,35 |
| Bridged | WW | 2,50% | 239,86 |
| Silenced | StatTrak™ FT | 1,00% | 5,00 |
| Surf | FN | 1,00% | 6,30 |
| Weekend | StatTrak™ FT | 1,00% | 7,04 |
| Prismatic | StatTrak™ FN | 0,500% | 12,18 |
| Snowball | StatTrak™ MW | 0,037% | 0,69 |
Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.
Najczęściej zadawane pytania
Która skrzynka ma M4A1-S | Nightmare?
Możesz go zdobyć z 17 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Coconut: 25,00%.
Ile jest wart M4A1-S | Nightmare?
Na CSVOLT M4A1-S | Nightmare jest wart od 10,22 do 380,42 monet (6,81 USD do 253,61 USD), zależnie od zużycia i wariantu.
Jaką rzadkość ma M4A1-S | Nightmare?
M4A1-S | Nightmare to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.
Czy jest M4A1-S | Nightmare StatTrak?
Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.
Czy mogę dostać M4A1-S | Nightmare na Steam?
Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.
Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry