M4A1-S | Player Two

M4A1-S | Player Two
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Covert
Wartość
61,68 do 287,93 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Player Two to wykończenie M4A1-S w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w AWP vs Rifle : 16,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New248,30165,53 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear94,6263,08 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested83,3955,59 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn89,7059,80 USDW skrzynce
Battle-Scarred83,2755,51 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™287,93191,95 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™117,2378,15 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™61,6841,12 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™92,7361,82 USDW skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Player Two

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
AWP vs Rifle StatTrak™ FT16,00%133,90
SoupStatTrak™ WW4,50%37,61
CabanaStatTrak™ WW4,00%114,99
JorgoStatTrak™ MW1,75%28,37
FlammableWW1,50%8,44
SplatterStatTrak™ FN1,50%58,39
SilencedStatTrak™ FN0,050%5,00

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Player Two?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce AWP vs Rifle : 16,00%.

Ile jest wart M4A1-S | Player Two?

Na CSVOLT M4A1-S | Player Two jest wart od 61,68 do 287,93 monet (41,12 USD do 191,95 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Player Two?

M4A1-S | Player Two to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Player Two StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Player Two na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry