M4A1-S | Dark Water

M4A1-S | Dark Water
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Restricted
Wartość
106,39 do 224,83 monet
Skrzynki
9
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Dark Water to wykończenie M4A1-S w CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w imspencerrr: 10,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Minimal Wear106,3970,93 USDW skrzynce
Field-Tested108,4072,27 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™224,83149,89 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™141,6194,41 USDW skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Dark Water

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
imspencerrrMW10,00%53,88
StormyFT7,50%69,57
CT SidedMW6,50%37,50
WhaleStatTrak™ MW5,00%115,83
Deep OceanStatTrak™ FT2,00%25,26
SirenStatTrak™ MW1,50%89,54
PlaceholderFT1,00%56,46
FluidFT0,750%16,57
Game PlanFT0,250%3,32

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Dark Water?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce imspencerrr: 10,00%.

Ile jest wart M4A1-S | Dark Water?

Na CSVOLT M4A1-S | Dark Water jest wart od 106,39 do 224,83 monet (70,93 USD do 149,89 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Dark Water?

M4A1-S | Dark Water to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Dark Water StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Dark Water na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry