M4A1-S | Decimator

M4A1-S | Decimator
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Classified
Wartość
12,23 do 120,63 monet
Skrzynki
19
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Decimator to wykończenie M4A1-S w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 19 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Bruised: 15,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New112,8275,21 USDW skrzynce
Minimal Wear30,3120,21 USDW skrzynce
Field-Tested13,949,29 USDW skrzynce
Well Worn18,9812,65 USDW skrzynce
Battle-Scarred12,238,15 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™120,6380,42 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™62,5041,67 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™32,5921,73 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™58,9839,32 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™27,5818,39 USDW skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Decimator

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
BruisedStatTrak™ FN15,00%199,93
CasketStatTrak™ BS10,00%51,68
SmackStatTrak™ BS10,00%97,99
X-Mas SpiritStatTrak™ FN10,00%1639,21
ElementalMW8,50%25,08
Vending MachineStatTrak™ MW6,00%494,61
Platty's ParadiseBS5,00%24,24
SteamedFN5,00%242,67
VaporwaveWW4,00%13,92
RevoltFT2,50%6,88
Deep Dive FN2,50%15,99
Bottled UpStatTrak™ WW2,50%21,35
MazeWW1,50%5,72
CoralStatTrak™ MW1,00%3,81
SleepyMW1,00%19,40
CupidStatTrak™ FT0,520%5,37
SilencedStatTrak™ MW0,500%5,00
Bright LightsFN0,500%6,23
HunterFN0,300%1,39

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Decimator?

Możesz go zdobyć z 19 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Bruised: 15,00%.

Ile jest wart M4A1-S | Decimator?

Na CSVOLT M4A1-S | Decimator jest wart od 12,23 do 120,63 monet (8,15 USD do 80,42 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Decimator?

M4A1-S | Decimator to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Decimator StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Decimator na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry