USP-S | Whiteout

USP-S | Whiteout
Broń
USP-S
Rzadkość
Classified
Wartość
53,67 do 411,78 monet
Skrzynki
16

USP-S | Whiteout to wykończenie USP-S w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 16 skrzynek, a najlepsza szansa jest w joonXO: 15,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New411,78274,52 USDW skrzynce
Minimal Wear66,0244,01 USDW skrzynce
Field-Tested61,2840,85 USDW skrzynce
Well Worn69,3446,23 USDW skrzynce
Battle-Scarred53,6735,78 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z USP-S | Whiteout

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
joonXOFT15,00%198,52
SpaceboundWW5,00%28,63
DruidicMW3,50%295,35
AmbulanceFT2,50%4,53
White NightMW2,20%5,85
InceptionFN2,00%73,24
VillageFN2,00%74,52
AgentFN1,75%75,12
HyperMW1,00%43,93
WreathMW0,500%4,62
IndustrialWW0,500%6,14
MonochromeFN0,500%20,60
SilencedMW0,350%5,00
3DMAXFN0,300%40,77
Bottled UpFT0,250%21,35
ArcticFN0,250%22,49

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma USP-S | Whiteout?

Możesz go zdobyć z 16 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce joonXO: 15,00%.

Ile jest wart USP-S | Whiteout?

Na CSVOLT USP-S | Whiteout jest wart od 53,67 do 411,78 monet (35,78 USD do 274,52 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma USP-S | Whiteout?

USP-S | Whiteout to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać USP-S | Whiteout na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry