Skrzynka Hyper: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Hyper
Cena
43,93 monet (29,29 USD)
Przedmioty
10
Zmienność
H Wysoka
Najlepszy przedmiot
Driver Gloves | Black Tie 2945,15 monet
Otwórz skrzynkę Hyper

Za 43,93 monet (29,29 USD) skrzynka Hyper łączy przedmioty od zwykłych skinów po rzadkie, łącznie 10. Jej zmienność jest wysoka (High): większość wyników jest mała, a od czasu do czasu wpada coś większego, jak Driver Gloves | Black Tie. Należy do skrzynek 10%, w których mała część losów kryje duże przedmioty.

Co jest w skrzynce Hyper

Wszystkie przedmioty w skrzynce Hyper, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Driver GlovesBlack TieFactory NewExtraordinary2945,150,050%
KarambitUrban MaskedFactory NewCovert1039,050,950%
M9 Bayonet StatTrak™NightWell WornCovert678,551,00%
BayonetUrban MaskedFactory NewCovert508,911,00%
BayonetNightWell WornCovert286,251,00%
Gut Knife StatTrak™Urban MaskedWell WornCovert254,461,00%
Flip KnifeNightWell WornCovert241,732,00%
Nomad KnifeUrban MaskedWell WornCovert193,492,00%
USP-SWhiteoutMinimal WearClassified66,021,00%
Glock-18 SouvenirNightWell WornIndustrial Grade0,4090,00%

Zmienność H (High): większość wyników jest mała, od czasu do czasu wpada coś większego. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Hyper?

Skrzynka Hyper ma 10 przedmiotów. Najcenniejsze to Driver Gloves | Black Tie, Karambit | Urban Masked, M9 Bayonet | Night. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Hyper?

Najrzadszy przedmiot to Driver Gloves | Black Tie z szansą na drop 0,050%. Najcenniejszy przedmiot to Driver Gloves | Black Tie z szansą 0,050%.

Ile kosztuje skrzynka Hyper?

Jedna skrzynka Hyper kosztuje 43,93 monet, czyli około 29,29 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Hyper?

Skrzynka Hyper zawiera 10 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Hyper jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Hyper za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Hyper. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Hyper

Skiny w skrzynce Hyper

Otwórz skrzynkę Hyper Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry