Driver Gloves | Black Tie

Driver Gloves | Black Tie
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
180,01 do 2004,36 monet
Skrzynki
15

Driver Gloves | Black Tie to wykończenie Driver Gloves w CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 15 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Handle with Care: 9,35%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2004,361336,24 USDW skrzynce
Minimal Wear1233,73822,49 USDW skrzynce
Field-Tested459,64306,43 USDW skrzynce
Well Worn234,38156,25 USDW skrzynce
Battle-Scarred180,01120,01 USDW skrzynce

Skrzynki z Driver Gloves | Black Tie

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Handle with CareFT9,35%342,62
Black IceFT4,00%196,18
AuroraFT1,50%33,18
SurpriseFN1,00%1157,74
Fully LoopedFN0,500%126,55
VinylFN0,300%85,13
All CoalBS0,250%5,86
Art GalleryFT0,250%24,80
MusicalMW0,250%44,11
SwerveFT0,200%21,24
Blacked Out WW0,050%3,44
SpyMW0,050%7,85
HyperFN0,050%43,93
OuijaFT0,010%0,46
AgentFN0,0070%75,12

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Driver Gloves | Black Tie?

Możesz go zdobyć z 15 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Handle with Care: 9,35%.

Ile jest wart Driver Gloves | Black Tie?

Na CSVOLT Driver Gloves | Black Tie jest wart od 180,01 do 2004,36 monet (120,01 USD do 1336,24 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Driver Gloves | Black Tie?

Driver Gloves | Black Tie to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Driver Gloves | Black Tie na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry