Driver Gloves | Overtake

Driver Gloves | Overtake
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
69,08 do 784,77 monet
Skrzynki
9

Driver Gloves | Overtake to skin Driver Gloves do CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Earthquake: 3,00%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New784,77523,18 USDW skrzynce
Minimal Wear304,97203,31 USDW skrzynce
Field-Tested69,0846,05 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn101,2067,47 USDW skrzynce
Battle-Scarred122,9081,93 USDW skrzynce

Skrzynki z Driver Gloves | Overtake

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
EarthquakeMW3,00%119,58
DemonFN3,00%699,99
CaffeineBS2,00%39,27
CaviarMW1,50%171,97
Life's LemonsBS1,00%47,97
CacaoFN0,030%20,30
Acid WW0,011%3,11
BirthdayFN0,0080%1,09
ThumbprintFN0,0001%3,76

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Driver Gloves | Overtake?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Earthquake: 3,00%.

Ile jest wart Driver Gloves | Overtake?

Na CSVOLT Driver Gloves | Overtake jest wart od 69,08 do 784,77 monet (46,05 USD do 523,18 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Driver Gloves | Overtake?

Driver Gloves | Overtake to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Driver Gloves | Overtake na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry