USP-S | Overgrowth

USP-S | Overgrowth
Broń
USP-S
Rzadkość
Restricted
Wartość
29,16 do 484,49 monet
Skrzynki
13
Warianty
StatTrak™

USP-S | Overgrowth to wykończenie USP-S w CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 13 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Planter: 10,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New69,4246,28 USDW skrzynce
Minimal Wear77,0751,38 USDW skrzynce
Field-Tested36,9324,62 USDW skrzynce
Well Worn40,1826,79 USDW skrzynce
Battle-Scarred29,1619,44 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™484,49322,99 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™89,9159,94 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™53,0435,36 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z USP-S | Overgrowth

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
PlanterFT10,00%54,84
Apothecary MW9,00%118,73
CactusStatTrak™ MW5,00%104,24
BroccoliMW3,00%94,61
CamouflageStatTrak™ MW2,00%10,70
FrankensteinStatTrak™ MW2,00%28,88
Soggy SwampBS1,00%4,22
ExcaliburStatTrak™ MW1,00%7,49
The ReaperWW1,00%11,98
TennisStatTrak™ FN0,750%67,69
Nap TimeFN0,500%19,54
Acid StatTrak™ MW0,100%3,11
LabyrinthStatTrak™ FN0,099%20,69

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma USP-S | Overgrowth?

Możesz go zdobyć z 13 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Planter: 10,00%.

Ile jest wart USP-S | Overgrowth?

Na CSVOLT USP-S | Overgrowth jest wart od 29,16 do 484,49 monet (19,44 USD do 322,99 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma USP-S | Overgrowth?

USP-S | Overgrowth to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest USP-S | Overgrowth StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać USP-S | Overgrowth na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry