M4A1-S | Knight

M4A1-S | Knight
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Classified
Wartość
2847,75 do 6876,60 monet
Skrzynki
22
Warianty
Souvenir

M4A1-S | Knight to skin M4A1-S do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 22 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Old School: 3,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New5985,683990,45 USDW skrzynce
Minimal Wear3992,772661,85 USDW skrzynce
Factory New Souvenir2847,751898,50 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir6876,604584,40 USDW skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Knight

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Old SchoolFN3,00%1598,08
DjinnSouvenir MW2,50%1619,65
CitadelFN2,00%735,00
Black HoleFN2,00%1151,23
FabricFN1,00%787,51
BoostedSouvenir MW1,00%970,19
PsychoFN0,600%268,62
ChefSouvenir FN0,500%147,29
LobaMW0,350%210,69
SidelineFN0,300%437,43
Fully LoopedMW0,250%126,55
Piggy BankSouvenir MW0,200%105,00
Hail MaryFN0,150%427,89
KranzzSouvenir FN0,100%74,48
Beast 2.0Souvenir FN0,100%94,77
BasedSouvenir MW0,100%122,64
Biba v2MW0,100%152,74
Dig DeepFN0,100%220,56
KnapsackSouvenir MW0,075%52,51
VinylFN0,050%85,13
EnchantedFN0,030%158,03
RogueFN0,0050%5,30

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Knight?

Możesz go zdobyć z 22 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Old School: 3,00%.

Ile jest wart M4A1-S | Knight?

Na CSVOLT M4A1-S | Knight jest wart od 2847,75 do 6876,60 monet (1898,50 USD do 4584,40 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Knight?

M4A1-S | Knight to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać M4A1-S | Knight na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry