Skrzynka Black Hole: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Black Hole
Cena
1151,23 monet (767,49 USD)
Przedmioty
23
Zmienność
M Średnia
Najlepszy przedmiot
Butterfly Knife | Doppler Black Pearl 20 569,63 monet
Otwórz skrzynkę Black Hole

Za 1151,23 monet (767,49 USD) skrzynka Black Hole jest stworzona do dużych otwarć, z 23 przedmiotami do trafienia. Przy średniej zmienności (Medium) większość otwarć ląduje między małymi a dużymi przedmiotami, a na szczycie jest Butterfly Knife | Doppler Black Pearl. To CSVOLT Original, skrzynka stworzona dla tej strony.

Co jest w skrzynce Black Hole

Wszystkie przedmioty w skrzynce Black Hole, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Butterfly Knife StatTrak™Doppler Black PearlFactory NewCovert20 569,630,350%
M9 Bayonet StatTrak™Doppler Black PearlFactory NewCovert13 712,950,650%
Karambit StatTrak™Doppler Black PearlMinimal WearCovert12 016,741,00%
M9 BayonetDoppler Black PearlMinimal WearCovert9346,601,50%
Butterfly Knife StatTrak™NightFactory NewCovert6159,311,50%
Talon Knife StatTrak™Doppler Black PearlFactory NewCovert5348,091,50%
BayonetDoppler Black PearlFactory NewCovert4669,301,00%
M4A1-SKnightFactory NewClassified4358,702,00%
Sport GlovesNoctsFactory NewExtraordinary3496,631,00%
Flip KnifeDoppler Black PearlFactory NewCovert3188,291,00%
Stiletto Knife StatTrak™Doppler Black PearlFactory NewCovert2757,161,00%
KarambitNightFactory NewCovert2262,451,00%
Falchion KnifeDoppler Black PearlFactory NewCovert1810,121,00%
M9 BayonetNightFactory NewCovert1398,331,00%
Huntsman KnifeNightFactory NewCovert1283,461,00%
M9 BayonetBlack LaminateField-TestedCovert1114,471,00%
AK-47 SouvenirBlack LaminateFactory NewMil-Spec Grade884,491,00%
KarambitNightBattle-ScarredCovert832,971,00%
Bayonet StatTrak™NightMinimal WearCovert554,821,00%
Falchion KnifeNightFactory NewCovert452,532,00%
Flip KnifeNightMinimal WearCovert322,745,00%
Falchion KnifeBlack LaminateFactory NewCovert207,747,50%
Gut KnifeNightField-TestedCovert110,0565,00%

Zmienność M (Medium): balans między stabilnymi przedmiotami a kilkoma dużymi. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Black Hole?

Skrzynka Black Hole ma 23 przedmioty. Najcenniejsze to Butterfly Knife | Doppler Black Pearl, M9 Bayonet | Doppler Black Pearl, Karambit | Doppler Black Pearl. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Black Hole?

Najrzadszy przedmiot to Butterfly Knife | Doppler Black Pearl z szansą na drop 0,350%. Najcenniejszy przedmiot to Butterfly Knife | Doppler Black Pearl z szansą 0,350%.

Ile kosztuje skrzynka Black Hole?

Jedna skrzynka Black Hole kosztuje 1151,23 monet, czyli około 767,49 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Black Hole?

Skrzynka Black Hole zawiera 23 przedmioty. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Black Hole jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Black Hole za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Black Hole. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Black Hole

Skiny w skrzynce Black Hole

Otwórz skrzynkę Black Hole Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry