M4A1-S | Imminent Danger
- Broń
- M4A1-S
- Rzadkość
- Covert
- Wartość
- 767,92 do 5653,35 monet
- Skrzynki
- 35
- Warianty
- Souvenir
M4A1-S | Imminent Danger to skin M4A1-S do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 35 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Fizzy: 10,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.
Zużycie i wartości
| Zużycie | Wartość (monety) | USD | Dropi |
|---|---|---|---|
| Factory New | 2225,04 | 1483,36 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear | 1301,40 | 867,60 USD | W skrzynce |
| Field-Tested | 1050,00 | 700,00 USD | W skrzynce |
| Well Worn | 1145,66 | 763,77 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred | 1027,74 | 685,16 USD | W skrzynce |
| Factory New Souvenir | 5653,35 | 3768,90 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear Souvenir | 1518,11 | 1012,07 USD | W skrzynce |
| Field-Tested Souvenir | 997,13 | 664,75 USD | W skrzynce |
| Well Worn Souvenir | 4500,00 | 3000,00 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred Souvenir | 767,92 | 511,95 USD | W skrzynce |
Skrzynki z M4A1-S | Imminent Danger
| Skrzynka | Warianty | Szansa | Cena skrzynki (monety) |
|---|---|---|---|
| Fizzy | Souvenir MW | 10,00% | 3047,75 |
| Tripwire | MW | 3,00% | 173,32 |
| Chaos | FT | 3,00% | 315,32 |
| Trenches | MW | 3,00% | 1318,96 |
| Vending Machine | Souvenir MW | 2,50% | 494,61 |
| Primitive | Souvenir FN | 2,50% | 1829,16 |
| Antique | BS | 1,50% | 206,13 |
| Loba | Souvenir WW | 1,35% | 210,69 |
| Trap | Souvenir MW, Souvenir WW | 1,20% | 62,10 |
| Stormy | Souvenir BS | 1,00% | 69,57 |
| Rifles Only | FT | 1,00% | 140,64 |
| Zipped | Souvenir MW | 1,00% | 290,42 |
| Boosted | FN | 1,00% | 970,19 |
| Doughnut | MW | 0,750% | 101,96 |
| Chef | Souvenir MW | 0,750% | 147,29 |
| Zoid | MW | 0,750% | 441,12 |
| Time Out | WW | 0,500% | 81,91 |
| Coldzera | Souvenir FT | 0,500% | 110,86 |
| Least Resistance | MW | 0,500% | 226,62 |
| Fried | Souvenir FN | 0,500% | 295,76 |
| Caveman | Souvenir BS | 0,400% | 52,83 |
| Sideline | FN | 0,400% | 437,43 |
| Piggy Bank | Souvenir MW | 0,350% | 105,00 |
| GK68 | MW | 0,320% | 328,68 |
| Dadosch | MW | 0,300% | 62,07 |
| 5% Rifle | FT | 0,250% | 31,77 |
| Spray n' Pray | WW | 0,250% | 68,63 |
| Benny | Souvenir FT | 0,250% | 101,04 |
| Cozy Fire | Souvenir WW | 0,200% | 37,52 |
| Compass | Souvenir BS | 0,100% | 7,69 |
| Defence | FT | 0,100% | 13,61 |
| Construction Site | WW | 0,100% | 16,85 |
| Snowed In | Souvenir FT, Souvenir WW | 0,100% | 25,41 |
| Cold Plunge | MW | 0,010% | 66,30 |
| Smackdown | MW | 0,0020% | 13,84 |
Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.
Najczęściej zadawane pytania
Która skrzynka ma M4A1-S | Imminent Danger?
Możesz go zdobyć z 35 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Fizzy: 10,00%.
Ile jest wart M4A1-S | Imminent Danger?
Na CSVOLT M4A1-S | Imminent Danger jest wart od 767,92 do 5653,35 monet (511,95 USD do 3768,90 USD), zależnie od zużycia i wariantu.
Jaką rzadkość ma M4A1-S | Imminent Danger?
M4A1-S | Imminent Danger to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.
Czy mogę dostać M4A1-S | Imminent Danger na Steam?
Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.
Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry