M4A1-S | Printstream

M4A1-S | Printstream
Broń
M4A1-S
Rzadkość
Covert
Wartość
238,96 do 1324,65 monet
Skrzynki
26
Warianty
StatTrak™

M4A1-S | Printstream to skin M4A1-S do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 26 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Gelato: 12,50%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1324,65883,10 USDW skrzynce
Minimal Wear570,30380,20 USDW skrzynce
Field-Tested400,03266,69 USDW skrzynce
Well Worn238,96159,31 USDW skrzynce
Battle-Scarred322,79215,19 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™1276,50851,00 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1051,60701,07 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™384,58256,39 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™794,96529,97 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™410,57273,71 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z M4A1-S | Printstream

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
GelatoFT, StatTrak™ MW12,50%4418,55
JuicyMW11,00%295,29
Bump the ProfitsFT10,00%307,35
Spoils of WarFT7,00%181,31
MixologyFT5,00%169,65
DruidicFN5,00%295,35
Wear & TearFT, BS4,00%38,51
LibraryBS3,00%71,58
BridgedFT2,50%239,86
joonXOBS2,00%198,52
Spray n' PrayStatTrak™ FT1,75%68,63
FreezerMW1,50%74,11
JumiiiStatTrak™ FT1,00%19,69
Breaker BoxStatTrak™ WW0,800%41,44
Biba v2StatTrak™ MW0,750%152,74
SilencedBS0,250%5,00
InceptionStatTrak™ FN0,250%73,24
VillageStatTrak™ FN0,250%74,52
AgentStatTrak™ FN0,250%75,12
BennyFN0,250%101,04
MountainStatTrak™ FT0,150%21,47
Silent NightWW0,100%10,98
Dinner TimeStatTrak™ FN0,100%11,77
RitualFN0,050%34,74
White NightMW0,040%5,85
HunterStatTrak™ WW0,020%1,39

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A1-S | Printstream?

Możesz go zdobyć z 26 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Gelato: 12,50%.

Ile jest wart M4A1-S | Printstream?

Na CSVOLT M4A1-S | Printstream jest wart od 238,96 do 1324,65 monet (159,31 USD do 883,10 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A1-S | Printstream?

M4A1-S | Printstream to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A1-S | Printstream StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A1-S | Printstream na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry