Skrzynka The Graveyard: zawartość i szanse na drop

Skrzynka The Graveyard
Cena
8,81 monet (5,87 USD)
Przedmioty
12
Zmienność
I Szalona
Najlepszy przedmiot
Skeleton Knife | Crimson Web 4482,21 monet
Otwórz skrzynkę The Graveyard

Skrzynka The Graveyard kosztuje 8,81 monet (5,87 USD) i zawiera przedmioty CS2 w liczbie 12. Jej zmienność jest szalona (Insane): większość wyników jest wyraźnie poniżej ceny, a rzadkie topowe przedmioty, jak Skeleton Knife | Crimson Web, są warte wielokrotnie więcej. To skrzynka z nożami, więc wśród przedmiotów do trafienia są noże.

Co jest w skrzynce The Graveyard

Wszystkie przedmioty w skrzynce The Graveyard, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Skeleton KnifeCrimson WebFactory NewCovert4482,210,0010%
Skeleton Knife StatTrak™Blue SteelFactory NewCovert2895,290,0010%
Skeleton KnifeFadeFactory NewCovert2434,890,0010%
Skeleton KnifeCase HardenedFactory NewCovert1446,820,0010%
Skeleton Knife StatTrak™SlaughterFactory NewCovert1302,760,0010%
Skeleton KnifeStainedFactory NewCovert852,130,0050%
Skeleton KnifeScorchedFactory NewCovert743,420,010%
Skeleton KnifeUrban MaskedFactory NewCovert708,800,010%
Skeleton KnifeBoreal ForestFactory NewCovert607,080,300%
Skeleton KnifeSafari MeshFactory NewCovert573,210,300%
Skeleton KnifeNight StripeMinimal WearCovert538,900,370%
P90Shallow GraveWell WornClassified2,1099,00%

Zmienność I (Insane): większość wyników jest wyraźnie poniżej ceny, a kilka rzadkich przedmiotów jest wartych wielokrotnie więcej. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce The Graveyard?

Skrzynka The Graveyard ma 12 przedmiotów. Najcenniejsze to Skeleton Knife | Crimson Web, Skeleton Knife | Blue Steel, Skeleton Knife | Fade. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce The Graveyard?

Najrzadszy przedmiot to Skeleton Knife | Crimson Web z szansą na drop 0,0010%. Najcenniejszy przedmiot to Skeleton Knife | Crimson Web z szansą 0,0010%.

Ile kosztuje skrzynka The Graveyard?

Jedna skrzynka The Graveyard kosztuje 8,81 monet, czyli około 5,87 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce The Graveyard?

Skrzynka The Graveyard zawiera 12 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka The Graveyard jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę The Graveyard za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki The Graveyard. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę The Graveyard

Skiny w skrzynce The Graveyard

Otwórz skrzynkę The Graveyard Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry