Skeleton Knife | Night Stripe

Skeleton Knife | Night Stripe
Rzadkość
Covert
Wartość
211,74 do 710,88 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Skeleton Knife | Night Stripe to wykończenie Skeleton Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Skeletons: 10,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New710,88473,92 USDW skrzynce
Minimal Wear488,43325,62 USDW skrzynce
Field-Tested235,07156,71 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred218,07145,38 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™710,88473,92 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™473,24315,49 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™211,74141,16 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™269,22179,48 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Skeleton Knife | Night Stripe

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SkeletonsStatTrak™ FT10,00%336,78
CitadelFN4,00%735,00
Sun & MoonMW1,00%48,56
Fidget SpinnerStatTrak™ FT0,500%16,49
The GraveyardMW0,370%8,81
BonesMW0,250%22,73

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Skeleton Knife | Night Stripe?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Skeletons: 10,00%.

Ile jest wart Skeleton Knife | Night Stripe?

Na CSVOLT Skeleton Knife | Night Stripe jest wart od 211,74 do 710,88 monet (141,16 USD do 473,92 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Skeleton Knife | Night Stripe?

Skeleton Knife | Night Stripe to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Skeleton Knife | Night Stripe StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Skeleton Knife | Night Stripe na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry