Skeleton Knife | Crimson Web

Skeleton Knife | Crimson Web
Rzadkość
Covert
Wartość
432,36 do 28 093,32 monet
Skrzynki
17
Warianty
StatTrak™

Skeleton Knife | Crimson Web to wykończenie Skeleton Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 17 skrzynek, a najlepsza szansa jest w X-Ray: 2,60%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New4114,092742,73 USDW skrzynce
Minimal Wear581,46387,64 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested878,97585,98 USDW skrzynce
Well Worn463,25308,83 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred729,66486,44 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™28 093,3218 728,88 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1252,44834,96 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™863,18575,45 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™432,36288,24 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Skeleton Knife | Crimson Web

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
X-RayFN, StatTrak™ FN2,60%1160,66
BackstabStatTrak™ WW2,00%142,34
DrizzleStatTrak™ FN1,25%4159,11
SkeletonsFT1,00%336,78
GeneratorFT0,800%138,84
MeluhdyFN0,130%31,31
Fidget SpinnerBS0,100%16,49
OutbackStatTrak™ MW0,100%18,93
VoodooStatTrak™ MW0,100%84,99
PlutoniumStatTrak™ FN0,100%1423,71
PhibbiXFT0,050%30,00
BonesFT0,040%22,73
FractureStatTrak™ MW0,020%5,69
HeaterStatTrak™ MW0,010%9,52
Shiny OrnamentFN0,0020%0,56
KranzzStatTrak™ FN0,0020%74,48
The GraveyardFN0,0010%8,81

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Skeleton Knife | Crimson Web?

Możesz go zdobyć z 17 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce X-Ray: 2,60%.

Ile jest wart Skeleton Knife | Crimson Web?

Na CSVOLT Skeleton Knife | Crimson Web jest wart od 432,36 do 28 093,32 monet (288,24 USD do 18 728,88 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Skeleton Knife | Crimson Web?

Skeleton Knife | Crimson Web to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Skeleton Knife | Crimson Web StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Skeleton Knife | Crimson Web na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry