Skrzynka Little Balls: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Little Balls
Cena
8,47 monet (5,65 USD)
Przedmioty
11
Zmienność
H Wysoka
Najlepszy przedmiot
AWP | Medusa 2957,26 monet
Otwórz skrzynkę Little Balls

Skrzynka Little Balls kosztuje 8,47 monet (5,65 USD) i zawiera przedmioty CS2 w liczbie 11. Przy wysokiej zmienności (High) licz się z wieloma małymi przedmiotami między rzadkimi dużymi, na czele z AWP | Medusa. Należy do skrzynek 10%, w których mała część losów kryje duże przedmioty.

Co jest w skrzynce Little Balls

Wszystkie przedmioty w skrzynce Little Balls, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
AWPMedusaField-TestedCovert2957,260,0000%
AWPFadeMinimal WearCovert1452,340,0100%
AWPBOOMFactory NewClassified418,340,110%
AWPGraphiteFactory NewClassified191,751,00%
AWPAsiimovBattle-ScarredCovert93,431,88%
AWPRedlineMinimal WearClassified82,122,00%
AWPCorticeraFactory NewClassified44,391,00%
AWPWildfireBattle-ScarredCovert35,911,00%
StickerMagic Rush Ball (Lenticular)Bez zużyciaExtraordinary27,283,00%
AWPCapillaryBattle-ScarredMil-Spec Grade0,1645,00%
Sealed Graffiti8-Ball (Violent Violet)Bez zużyciaBase Grade0,0245,00%

Zmienność H (High): większość wyników jest mała, od czasu do czasu wpada coś większego. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Little Balls?

Skrzynka Little Balls ma 11 przedmiotów. Najcenniejsze to AWP | Medusa, AWP | Fade, AWP | BOOM. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Little Balls?

Najrzadszy przedmiot to AWP | Medusa z szansą na drop 0,0000%. Najcenniejszy przedmiot to AWP | Medusa z szansą 0,0000%.

Ile kosztuje skrzynka Little Balls?

Jedna skrzynka Little Balls kosztuje 8,47 monet, czyli około 5,65 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Little Balls?

Skrzynka Little Balls zawiera 11 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Little Balls jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Little Balls za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Little Balls. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Little Balls

Skiny w skrzynce Little Balls

Otwórz skrzynkę Little Balls Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry