AWP | BOOM

AWP | BOOM
Broń
AWP
Rzadkość
Classified
Wartość
123,21 do 960,41 monet
Skrzynki
12
Warianty
StatTrak™

AWP | BOOM to wykończenie AWP w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w X: 3,00%. Skiny karabinów snajperskich to jedne z najbardziej znanych w CS2.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New960,41640,27 USDW skrzynce
Minimal Wear123,2182,14 USDW skrzynce
Field-Tested180,33120,22 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™896,33597,55 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™320,46213,64 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™202,21134,81 USDW skrzynce

Skrzynki z AWP | BOOM

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
XStatTrak™ FT3,00%62,18
LibraryStatTrak™ MW3,00%71,58
MentalStatTrak™ FN1,60%186,66
LoudFT1,50%28,72
ObieStatTrak™ MW1,50%74,66
Precision FN1,00%74,25
Biba v2StatTrak™ MW1,00%152,74
FlammableMW0,500%8,44
Mad ScientistFN0,250%16,92
Little BallsFN0,110%8,47
SurveillanceFN0,100%21,44
CrosshairFN0,010%17,36

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma AWP | BOOM?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce X: 3,00%.

Ile jest wart AWP | BOOM?

Na CSVOLT AWP | BOOM jest wart od 123,21 do 960,41 monet (82,14 USD do 640,27 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma AWP | BOOM?

AWP | BOOM to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest AWP | BOOM StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać AWP | BOOM na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry