Skrzynka Falchion: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Falchion
Cena
4,73 monet (3,15 USD)
Przedmioty
28
Zmienność
I Szalona
Najlepszy przedmiot
Falchion Knife | Crimson Web 4185,49 monet
Otwórz skrzynkę Falchion

Za 4,73 monet (3,15 USD) skrzynka Falchion daje ci jeden z 28 przedmiotów, każdy z własną szansą na drop. Jej zmienność jest szalona (Insane): większość wyników jest wyraźnie poniżej ceny, a rzadkie topowe przedmioty, jak Falchion Knife | Crimson Web, są warte wielokrotnie więcej. To jedna ze skrzynek z grupy CS2, nazwana od oficjalnej skrzynki CS2.

Co jest w skrzynce Falchion

Wszystkie przedmioty w skrzynce Falchion, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Falchion KnifeCrimson WebFactory NewCovert4185,490,010%
Falchion KnifeCase HardenedFactory NewCovert795,240,010%
Falchion KnifeFadeFactory NewCovert564,630,020%
Falchion KnifeSlaughterFactory NewCovert522,660,020%
Falchion KnifeBlue SteelFactory NewCovert439,480,020%
Falchion KnifeUrban MaskedFactory NewCovert418,330,020%
Falchion KnifeNightFactory NewCovert374,190,020%
Falchion KnifeBoreal ForestFactory NewCovert321,130,020%
Falchion KnifeScorchedFactory NewCovert308,740,020%
Falchion KnifeStainedFactory NewCovert276,230,030%
Falchion KnifeSafari MeshFactory NewCovert251,020,030%
Falchion KnifeForest DDPATMinimal WearCovert230,200,040%
AK-47 StatTrak™Aquamarine RevengeField-TestedCovert146,910,320%
AWP StatTrak™Hyper BeastField-TestedCovert105,260,320%
CZ75-Auto StatTrak™Yellow JacketFactory NewClassified51,261,00%
SG 553CyrexFactory NewClassified24,571,00%
MP7NemesisMinimal WearClassified11,881,20%
NegevLoudmouthMinimal WearRestricted8,141,82%
M4A4 StatTrak™Evil DaimyoField-TestedRestricted7,151,82%
MP9 StatTrak™Ruby Poison DartField-TestedRestricted4,541,82%
P2000 StatTrak™HandgunField-TestedRestricted2,251,82%
FAMAS StatTrak™Neural NetBattle-ScarredRestricted2,001,82%
USP-STorqueMinimal WearMil-Spec Grade1,4814,30%
Galil AR StatTrak™Rocket PopWell WornMil-Spec Grade1,3314,50%
Glock-18Bunsen BurnerMinimal WearMil-Spec Grade0,8914,50%
P90Elite BuildField-TestedMil-Spec Grade0,7414,50%
NovaRangerBattle-ScarredMil-Spec Grade0,4414,50%
UMP-45 StatTrak™RiotBattle-ScarredMil-Spec Grade0,4214,50%

Zmienność I (Insane): większość wyników jest wyraźnie poniżej ceny, a kilka rzadkich przedmiotów jest wartych wielokrotnie więcej. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Falchion?

Skrzynka Falchion ma 28 przedmiotów. Najcenniejsze to Falchion Knife | Crimson Web, Falchion Knife | Case Hardened, Falchion Knife | Fade. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Falchion?

Najrzadszy przedmiot to Falchion Knife | Crimson Web z szansą na drop 0,010%. Najcenniejszy przedmiot to Falchion Knife | Crimson Web z szansą 0,010%.

Ile kosztuje skrzynka Falchion?

Jedna skrzynka Falchion kosztuje 4,73 monet, czyli około 3,15 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Falchion?

Skrzynka Falchion zawiera 28 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Falchion jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Falchion za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Falchion. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Falchion

Skiny w skrzynce Falchion

Otwórz skrzynkę Falchion Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry