Falchion Knife | Crimson Web

Falchion Knife | Crimson Web
Rzadkość
Covert
Wartość
169,31 do 9743,13 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Falchion Knife | Crimson Web to skin Falchion Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Djinn: 4,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New4185,492790,33 USDW skrzynce
Minimal Wear334,60223,07 USDW skrzynce
Field-Tested224,25149,50 USDW skrzynce
Battle-Scarred169,31112,87 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™9743,136495,42 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear StatTrak™349,19232,79 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™315,67210,45 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™248,49165,66 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™244,31162,87 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Falchion Knife | Crimson Web

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
DjinnFN4,00%1619,65
SoulStealerFT3,50%152,04
BackstabStatTrak™ FT2,50%142,34
JackedFN0,500%44,18
HqtefulMW0,300%18,49
FalchionFN0,010%4,73

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Falchion Knife | Crimson Web?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Djinn: 4,00%.

Ile jest wart Falchion Knife | Crimson Web?

Na CSVOLT Falchion Knife | Crimson Web jest wart od 169,31 do 9743,13 monet (112,87 USD do 6495,42 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Falchion Knife | Crimson Web?

Falchion Knife | Crimson Web to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Falchion Knife | Crimson Web StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Falchion Knife | Crimson Web na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry