Skrzynka Warehouse: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Warehouse
Cena
27,76 monet (18,51 USD)
Przedmioty
20
Zmienność
H Wysoka
Najlepszy przedmiot
Skeleton Knife | Blue Steel 734,24 monet
Otwórz skrzynkę Warehouse

Skrzynka Warehouse jest w średnim przedziale cenowym, kosztuje 27,76 monet (18,51 USD) i ma w środku przedmioty w liczbie 20. Przy wysokiej zmienności (High) licz się z wieloma małymi przedmiotami między rzadkimi dużymi, na czele z Skeleton Knife | Blue Steel. To CSVOLT Original, skrzynka stworzona dla tej strony.

Co jest w skrzynce Warehouse

Wszystkie przedmioty w skrzynce Warehouse, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Skeleton Knife StatTrak™Blue SteelMinimal WearCovert734,240,200%
Bowie KnifeBlue SteelFactory NewCovert693,910,200%
Talon KnifeDamascus SteelWell WornCovert651,500,200%
Talon KnifeRust CoatWell WornCovert578,080,200%
Nomad KnifeBlue SteelMinimal WearCovert535,690,200%
BayonetBlue SteelWell WornCovert454,810,250%
Flip KnifeBlue SteelMinimal WearCovert392,880,250%
Huntsman KnifeBlue SteelMinimal WearCovert328,860,250%
Falchion Knife StatTrak™Rust CoatWell WornCovert254,170,250%
Ursus Knife StatTrak™Rust CoatBattle-ScarredCovert212,000,500%
Bowie KnifeRust CoatBattle-ScarredCovert199,790,500%
Survival KnifeBlue SteelBattle-ScarredCovert196,271,00%
Navaja KnifeDamascus SteelBattle-ScarredCovert162,871,00%
Gut Knife StatTrak™Damascus SteelBattle-ScarredCovert143,552,50%
SG 553 SouvenirDamascus SteelFactory NewMil-Spec Grade82,532,50%
SSG 08 StatTrak™Big IronMinimal WearClassified48,635,00%
AK-47 SouvenirSteel DeltaWell WornMil-Spec Grade11,775,00%
Glock-18Steel DisruptionMinimal WearRestricted4,9410,00%
SG 553 StatTrak™Heavy MetalMinimal WearMil-Spec Grade1,1010,00%
P250Iron CladBattle-ScarredMil-Spec Grade0,1660,00%

Zmienność H (High): większość wyników jest mała, od czasu do czasu wpada coś większego. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Warehouse?

Skrzynka Warehouse ma 20 przedmiotów. Najcenniejsze to Skeleton Knife | Blue Steel, Bowie Knife | Blue Steel, Talon Knife | Damascus Steel. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Warehouse?

Najrzadszy przedmiot to Skeleton Knife | Blue Steel z szansą na drop 0,200%. Najcenniejszy przedmiot to Skeleton Knife | Blue Steel z szansą 0,200%.

Ile kosztuje skrzynka Warehouse?

Jedna skrzynka Warehouse kosztuje 27,76 monet, czyli około 18,51 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Warehouse?

Skrzynka Warehouse zawiera 20 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Warehouse jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Warehouse za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Warehouse. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Warehouse

Skiny w skrzynce Warehouse

Otwórz skrzynkę Warehouse Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry