Huntsman Knife | Blue Steel

Huntsman Knife | Blue Steel
Rzadkość
Covert
Wartość
162,81 do 932,84 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Huntsman Knife | Blue Steel to skin Huntsman Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w BCX: 1,50%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New471,53314,35 USDW skrzynce
Minimal Wear328,86219,24 USDW skrzynce
Field-Tested204,29136,19 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred220,09146,73 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™932,84621,89 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™304,84203,23 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™162,81108,54 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Huntsman Knife | Blue Steel

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
BCXBS1,50%42,25
BlacksmithStatTrak™ FN0,350%136,67
WarehouseMW0,250%27,76
MagneticStatTrak™ FN0,250%48,51
UmbrellaStatTrak™ FT0,200%28,22
HuntsmanFN0,020%13,98

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Huntsman Knife | Blue Steel?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce BCX: 1,50%.

Ile jest wart Huntsman Knife | Blue Steel?

Na CSVOLT Huntsman Knife | Blue Steel jest wart od 162,81 do 932,84 monet (108,54 USD do 621,89 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Huntsman Knife | Blue Steel?

Huntsman Knife | Blue Steel to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Huntsman Knife | Blue Steel StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Huntsman Knife | Blue Steel na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry