Skrzynka SLAX: zawartość i szanse na drop

Skrzynka SLAX
Cena
60,48 monet (40,32 USD)
Przedmioty
12
Zmienność
M Średnia
Najlepszy przedmiot
Ursus Knife | Doppler Ruby 2870,78 monet
Otwórz skrzynkę SLAX

Za 60,48 monet (40,32 USD) skrzynka SLAX łączy przedmioty od zwykłych skinów po rzadkie, łącznie 12. Jej zmienność jest średnia (Medium): balans między stabilnymi przedmiotami a kilkoma dużymi, jak Ursus Knife | Doppler Ruby. To skrzynka twórcy, przygotowana razem ze streamerem lub twórcą treści.

Co jest w skrzynce SLAX

Wszystkie przedmioty w skrzynce SLAX, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Ursus KnifeDoppler RubyFactory NewCovert2870,780,0010%
Falchion KnifeDoppler RubyFactory NewCovert1504,630,099%
Flip KnifeAutotronicFactory NewCovert679,560,900%
Huntsman KnifeFadeFactory NewCovert639,881,00%
Huntsman KnifeDopplerFactory NewCovert620,031,00%
Paracord KnifeFadeMinimal WearCovert617,971,00%
Flip KnifeLoreMinimal WearCovert537,371,00%
Huntsman KnifeAutotronicFactory NewCovert493,751,00%
Huntsman KnifeSlaughterField-TestedCovert371,924,00%
P2000SilverFactory NewMil-Spec Grade51,042,00%
MP9Starlight ProtectorFactory NewCovert22,168,00%
StickerPeekleBez zużyciaHigh Grade0,0580,00%

Zmienność M (Medium): balans między stabilnymi przedmiotami a kilkoma dużymi. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce SLAX?

Skrzynka SLAX ma 12 przedmiotów. Najcenniejsze to Ursus Knife | Doppler Ruby, Falchion Knife | Doppler Ruby, Flip Knife | Autotronic. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce SLAX?

Najrzadszy przedmiot to Ursus Knife | Doppler Ruby z szansą na drop 0,0010%. Najcenniejszy przedmiot to Ursus Knife | Doppler Ruby z szansą 0,0010%.

Ile kosztuje skrzynka SLAX?

Jedna skrzynka SLAX kosztuje 60,48 monet, czyli około 40,32 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce SLAX?

Skrzynka SLAX zawiera 12 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka SLAX jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę SLAX za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki SLAX. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę SLAX

Skiny w skrzynce SLAX

Otwórz skrzynkę SLAX Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry