Flip Knife | Lore

Flip Knife | Lore
Rzadkość
Covert
Wartość
250,80 do 764,52 monet
Skrzynki
10
Warianty
StatTrak™

Flip Knife | Lore to wykończenie Flip Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 10 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Scrambled: 1,65%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New764,52509,68 USDW skrzynce
Minimal Wear537,37358,25 USDW skrzynce
Field-Tested256,44170,96 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn266,88177,92 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™708,30472,20 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™597,03398,02 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™273,53182,35 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™278,51185,67 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™250,80167,20 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Flip Knife | Lore

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
ScrambledFN1,65%102,28
VaultFN1,00%53,74
SLAXMW1,00%60,48
JordanRFN1,00%73,79
AlbotzFN0,750%49,30
TacoStatTrak™ FT0,500%17,19
Hard BoiledStatTrak™ MW0,500%45,36
RYStatTrak™ FN0,500%65,17
5% LoreFN0,050%6,56
BirthdayStatTrak™ FN0,0090%1,09

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Flip Knife | Lore?

Możesz go zdobyć z 10 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Scrambled: 1,65%.

Ile jest wart Flip Knife | Lore?

Na CSVOLT Flip Knife | Lore jest wart od 250,80 do 764,52 monet (167,20 USD do 509,68 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Flip Knife | Lore?

Flip Knife | Lore to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Flip Knife | Lore StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Flip Knife | Lore na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry