Skrzynka Full Bag: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Full Bag
Cena
36,12 monet (24,08 USD)
Przedmioty
11
Zmienność
H Wysoka
Najlepszy przedmiot
AWP | Dragon Lore 6200,19 monet
Otwórz skrzynkę Full Bag

Za 36,12 monet (24,08 USD) skrzynka Full Bag łączy przedmioty od zwykłych skinów po rzadkie, łącznie 11. Jej zmienność jest wysoka (High): większość wyników jest mała, a od czasu do czasu wpada coś większego, jak AWP | Dragon Lore. To CSVOLT Original, skrzynka stworzona dla tej strony.

Co jest w skrzynce Full Bag

Wszystkie przedmioty w skrzynce Full Bag, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
AWPDragon LoreBattle-ScarredCovert6200,190,0010%
Talon KnifeFadeFactory NewCovert1809,480,200%
Kukri Knife StatTrak™FadeFactory NewCovert1372,350,250%
Talon KnifeTiger ToothFactory NewCovert954,850,250%
BayonetCrimson WebMinimal WearCovert742,810,500%
Huntsman KnifeMarble FadeFactory NewCovert482,180,799%
Dual Berettas SouvenirTwin TurboFactory NewClassified382,151,00%
Desert Eagle SouvenirHand CannonMinimal WearRestricted376,151,00%
Huntsman KnifeLoreBattle-ScarredCovert190,132,00%
M4A1-SVaporwaveWell WornCovert93,603,00%
Sealed GraffitiKiss (Brick Red)Bez zużyciaBase Grade1,3791,00%

Zmienność H (High): większość wyników jest mała, od czasu do czasu wpada coś większego. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Full Bag?

Skrzynka Full Bag ma 11 przedmiotów. Najcenniejsze to AWP | Dragon Lore, Talon Knife | Fade, Kukri Knife | Fade. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Full Bag?

Najrzadszy przedmiot to AWP | Dragon Lore z szansą na drop 0,0010%. Najcenniejszy przedmiot to AWP | Dragon Lore z szansą 0,0010%.

Ile kosztuje skrzynka Full Bag?

Jedna skrzynka Full Bag kosztuje 36,12 monet, czyli około 24,08 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Full Bag?

Skrzynka Full Bag zawiera 11 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Full Bag jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Full Bag za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Full Bag. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Full Bag

Skiny w skrzynce Full Bag

Otwórz skrzynkę Full Bag Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry