Talon Knife | Tiger Tooth

Talon Knife | Tiger Tooth
Rzadkość
Covert
Wartość
945,75 do 1213,78 monet
Skrzynki
8
Warianty
StatTrak™

Talon Knife | Tiger Tooth to skin Talon Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Enchanted: 1,50%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1213,78809,19 USDW skrzynce
Minimal Wear1042,62695,08 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™945,75630,50 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™992,06661,37 USDW skrzynce

Skrzynki z Talon Knife | Tiger Tooth

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
EnchantedStatTrak™ FN1,50%158,03
JordanRFN0,750%73,79
RobZnStatTrak™ MW0,700%40,39
VaultStatTrak™ FN0,500%53,74
Full BagFN0,250%36,12
Life's LemonsFN0,250%47,97
CavemanMW0,100%52,83
MacawFN0,020%5,17

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Talon Knife | Tiger Tooth?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Enchanted: 1,50%.

Ile jest wart Talon Knife | Tiger Tooth?

Na CSVOLT Talon Knife | Tiger Tooth jest wart od 945,75 do 1213,78 monet (630,50 USD do 809,19 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Talon Knife | Tiger Tooth?

Talon Knife | Tiger Tooth to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Talon Knife | Tiger Tooth StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Talon Knife | Tiger Tooth na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry