Skrzynka Float: zawartość i szanse na drop

Skrzynka Float
Cena
64,95 monet (43,30 USD)
Przedmioty
14
Zmienność
H Wysoka
Najlepszy przedmiot
Butterfly Knife | Fade 4353,77 monet
Otwórz skrzynkę Float

Za 64,95 monet (43,30 USD) skrzynka Float łączy przedmioty od zwykłych skinów po rzadkie, łącznie 14. Przy wysokiej zmienności (High) licz się z wieloma małymi przedmiotami między rzadkimi dużymi, na czele z Butterfly Knife | Fade. To skrzynka z nożami, więc wśród przedmiotów do trafienia są noże.

Co jest w skrzynce Float

Wszystkie przedmioty w skrzynce Float, od najcenniejszego
ObrazekPrzedmiotSkinZużycieRzadkośćWartość (monety)Szansa
Butterfly KnifeFadeFactory NewCovert4353,770,025%
Butterfly KnifeLoreMinimal WearCovert3098,170,025%
Butterfly KnifeAutotronicFactory NewCovert2894,750,025%
Butterfly KnifeDopplerMinimal WearCovert2678,070,025%
Butterfly KnifeSlaughterFactory NewCovert2198,980,100%
Butterfly KnifeTiger ToothFactory NewCovert2052,040,100%
Butterfly KnifeNightFactory NewCovert1896,740,100%
Butterfly KnifeAutotronicField-TestedCovert1704,780,500%
Butterfly KnifeUltravioletMinimal WearCovert1357,870,500%
Butterfly KnifeFreehandMinimal WearCovert1248,520,600%
Butterfly KnifeStainedMinimal WearCovert1042,131,00%
Butterfly KnifeScorchedMinimal WearCovert810,391,00%
Butterfly KnifeSafari MeshMinimal WearCovert771,201,00%
Sealed GraffitiBackstab (Blood Red)Bez zużyciaBase Grade0,0195,00%

Zmienność H (High): większość wyników jest mała, od czasu do czasu wpada coś większego. Zmienność mówi, jak bardzo wyniki skaczą, a nie która skrzynka jest lepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Co jest w skrzynce Float?

Skrzynka Float ma 14 przedmiotów. Najcenniejsze to Butterfly Knife | Fade, Butterfly Knife | Lore, Butterfly Knife | Autotronic. Każdy przedmiot ma własną szansę na drop, podaną w tabeli powyżej.

Jaki jest najrzadszy przedmiot w skrzynce Float?

Najrzadszy przedmiot to Butterfly Knife | Fade z szansą na drop 0,025%. Najcenniejszy przedmiot to Butterfly Knife | Fade z szansą 0,025%.

Ile kosztuje skrzynka Float?

Jedna skrzynka Float kosztuje 64,95 monet, czyli około 43,30 USD. Możesz otworzyć od jednej do czterech naraz.

Ile przedmiotów jest w skrzynce Float?

Skrzynka Float zawiera 14 przedmiotów. Tabela powyżej pokazuje każdy z nich ze zużyciem, rzadkością, wartością i szansą na drop.

Czy skrzynka Float jest provably fair?

Tak. Każde otwarcie jest losowane z twoich seedów provably fair, więc po ujawnieniu seeda serwera możesz sprawdzić każdy wynik. Jak sprawdzić wynik

Czy mogę przetestować skrzynkę Float za darmo?

Tak. Zalogowani gracze mogą za darmo zrobić spin demo skrzynki Float. Spin demo nie kosztuje monet i nie daje przedmiotu, pokazuje tylko, jak otwiera się skrzynka. Otwórz skrzynkę Float

Skiny w skrzynce Float

Otwórz skrzynkę Float Wszystkie skrzynki

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry