Butterfly Knife | Tiger Tooth

Butterfly Knife | Tiger Tooth
Rzadkość
Covert
Wartość
1971,80 do 3141,86 monet
Skrzynki
8
Warianty
StatTrak™

Butterfly Knife | Tiger Tooth to wykończenie Butterfly Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w WastedWagers: 0,490%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1971,801314,53 USDW skrzynce
Minimal Wear3141,862094,57 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™2210,921473,95 USDW skrzynce

Skrzynki z Butterfly Knife | Tiger Tooth

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
WastedWagersStatTrak™ FN0,490%40,05
JonkennStatTrak™ FN0,400%113,49
CaviarFN0,300%171,97
SnatchersFN0,200%101,93
ObieFN0,150%74,66
Life's LemonsMW0,100%47,97
FloatFN0,100%64,95
MentalFN0,050%186,66

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Butterfly Knife | Tiger Tooth?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce WastedWagers: 0,490%.

Ile jest wart Butterfly Knife | Tiger Tooth?

Na CSVOLT Butterfly Knife | Tiger Tooth jest wart od 1971,80 do 3141,86 monet (1314,53 USD do 2094,57 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Butterfly Knife | Tiger Tooth?

Butterfly Knife | Tiger Tooth to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Butterfly Knife | Tiger Tooth StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Butterfly Knife | Tiger Tooth na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry