Spoils of War Kasası içeriği ve düşme şansları

Spoils of War kasası
Fiyat
181,31 coin ($120,87)
İtemler
23
Volatilite
L Düşük
En iyi item
AWP | Dragon Lore 7.399,42 coin
Spoils of War kasasını aç

Spoils of War kasası, içinde 23 item olan 181,31 coin ($120,87) fiyatlı premium bir kasa. Düşük volatiliteyle itemleri arasındaki fark az, açılışlar dengeli gider. Bir CSVOLT Original, yani bu site için yapılmış bir kasa.

Spoils of War kasasının içinde neler var

Spoils of War kasasındaki tüm itemler, en değerliden başlayarak
GörselItemSkinAşınmaNadirlikDeğer (coin)Şans
AWPDragon LoreWell WornCovert7.399,42%0,0010
AK-47Gold ArabesqueFactory NewCovert5.244,02%0,0050
Butterfly KnifeFadeFactory NewCovert4.353,77%0,0090
AK-47Wild LotusBattle-ScarredCovert3.722,22%0,025
AWPMedusaMinimal WearCovert3.705,35%0,060
KarambitFadeFactory NewCovert3.461,89%0,100
M9 BayonetFadeFactory NewCovert2.501,11%0,100
Sport GlovesSuperconductorWell WornExtraordinary1.907,17%0,100
M9 BayonetUltravioletFactory NewCovert1.625,74%0,100
M4A4PoseidonFactory NewClassified1.500,21%0,200
AWP StatTrak™Lightning StrikeFactory NewCovert1.146,39%0,450
BayonetDopplerFactory NewCovert846,24%0,450
Desert EagleBlazeFactory NewRestricted802,46%0,500
Flip KnifeMarble FadeMinimal WearCovert687,83%1,40
Hand WrapsCAUTION!Minimal WearExtraordinary520,04%0,750
Huntsman KnifeSlaughterFactory NewCovert508,36%1,25
Navaja KnifeFadeFactory NewCovert330,98%1,50
Hand WrapsOverprintField-TestedExtraordinary299,93%3,00
Glock-18Twilight GalaxyFactory NewClassified254,70%3,00
P250 SouvenirNuclear ThreatMinimal WearRestricted249,91%5,00
M4A1-SPrintstreamField-TestedCovert194,64%7,00
M4A4AsiimovField-TestedCovert186,21%35,00
StickerBananaAşınma yokHigh Grade2,60%40,00

Volatilite L (Düşük): item değerleri birbirine daha yakın. Volatilite hangi kasanın daha iyi olduğunu değil, açılışların ne kadar inişli çıkışlı olduğunu söyler.

Sıkça sorulan sorular

Spoils of War kasasının içinde ne var?

Spoils of War kasasında 23 item var. En değerlileri: AWP | Dragon Lore, AK-47 | Gold Arabesque, Butterfly Knife | Fade. Her itemin kendi düşme şansı var, yukarıdaki tabloda yazıyor.

Spoils of War kasasındaki en nadir item hangisi?

En nadir item %0,0010 düşme şansıyla AWP | Dragon Lore. En değerli item ise %0,0010 şansla AWP | Dragon Lore.

Spoils of War kasası kaç coin?

Bir Spoils of War kasası 181,31 coin, yaklaşık $120,87. Tek seferde birden dörde kadar açabilirsin.

Spoils of War kasasında kaç item var?

Spoils of War kasasında 23 item var. Yukarıdaki tablo her birini aşınması, nadirliği, değeri ve düşme şansıyla listeliyor.

Spoils of War kasası provably fair mi?

Evet. Her açılış senin provably fair seedlerinden çekilir, yani server seed açıklandıktan sonra her sonucu kontrol edebilirsin. Bir sonuç nasıl doğrulanır

Spoils of War kasasını bedava deneyebilir miyim?

Evet. Giriş yapmış oyuncular Spoils of War kasasında bedava bir demo çevirme deneyebilir. Demo çevirme coin harcamaz ve item vermez, sadece kasanın nasıl açıldığını gösterir. Spoils of War kasasını aç

Spoils of War kasasındaki skinler

Spoils of War kasasını aç Tüm kasalar

Yalnızca 18+. CSVOLT sanal coin kullanır ve her sonuç rastgeledir. Bir bütçe belirle ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğin kadar oyna. Sorumlu oyun limitleri