Huntsman Kasası içeriği ve düşme şansları

Huntsman kasası
Fiyat
13,98 coin ($9,32)
İtemler
27
Volatilite
M Orta
En iyi item
Huntsman Knife | Night 1.283,46 coin
Huntsman kasasını aç

13,98 coin ($9,32) karşılığında Huntsman kasası sana 27 itemden birini verir, her birinin kendi düşme şansı var. Orta volatiliteyle açılışların çoğu küçük ve büyük itemlerin arasına düşer, en üstte Huntsman Knife | Night var. Adını resmi bir CS2 kasasından alan CS2 grubundaki kasalardan biri.

Huntsman kasasının içinde neler var

Huntsman kasasındaki tüm itemler, en değerliden başlayarak
GörselItemSkinAşınmaNadirlikDeğer (coin)Şans
Huntsman KnifeNightFactory NewCovert1.283,46%0,010
Huntsman KnifeCrimson WebFactory NewCovert1.159,46%0,010
Huntsman KnifeCase HardenedFactory NewCovert752,65%0,020
Huntsman KnifeFadeFactory NewCovert648,39%0,020
Huntsman KnifeSlaughterFactory NewCovert637,72%0,020
Huntsman KnifeStainedFactory NewCovert480,85%0,020
Huntsman KnifeBlue SteelFactory NewCovert471,53%0,020
Huntsman KnifeForest DDPATField-TestedCovert248,66%0,020
Huntsman KnifeScorchedMinimal WearCovert223,80%0,020
Huntsman KnifeUrban MaskedField-TestedCovert213,34%0,020
Huntsman KnifeBoreal ForestBattle-ScarredCovert203,82%0,040
Huntsman KnifeSafari MeshWell WornCovert196,60%0,040
AK-47VulcanBattle-ScarredCovert191,45%0,320
M4A4 StatTrak™Desert-StrikeFactory NewCovert82,24%0,320
USP-SCaimanField-TestedClassified77,57%1,00
SCAR-20CyrexBattle-ScarredClassified57,58%1,00
M4A1-SAtomic AlloyBattle-ScarredClassified54,94%1,20
MAC-10 StatTrak™TatterFactory NewRestricted36,59%3,98
PP-BizonAntiqueFactory NewRestricted22,80%4,00
AUGTorqueFactory NewRestricted21,85%4,00
XM1014Heaven GuardMinimal WearRestricted17,77%4,00
Tec-9 StatTrak™IsaacMinimal WearMil-Spec Grade11,52%13,32
Galil AR StatTrak™KamiFactory NewMil-Spec Grade9,39%13,32
P90 StatTrak™ModuleFactory NewMil-Spec Grade4,99%13,32
P2000PulseFactory NewMil-Spec Grade3,30%13,32
CZ75-AutoTwistMinimal WearMil-Spec Grade2,89%13,32
SSG 08SlashedWell WornMil-Spec Grade2,44%13,32

Volatilite M (Orta): istikrarlı itemlerle birkaç büyük item arasında bir denge. Volatilite hangi kasanın daha iyi olduğunu değil, açılışların ne kadar inişli çıkışlı olduğunu söyler.

Sıkça sorulan sorular

Huntsman kasasının içinde ne var?

Huntsman kasasında 27 item var. En değerlileri: Huntsman Knife | Night, Huntsman Knife | Crimson Web, Huntsman Knife | Case Hardened. Her itemin kendi düşme şansı var, yukarıdaki tabloda yazıyor.

Huntsman kasasındaki en nadir item hangisi?

En nadir item %0,010 düşme şansıyla Huntsman Knife | Night. En değerli item ise %0,010 şansla Huntsman Knife | Night.

Huntsman kasası kaç coin?

Bir Huntsman kasası 13,98 coin, yaklaşık $9,32. Tek seferde birden dörde kadar açabilirsin.

Huntsman kasasında kaç item var?

Huntsman kasasında 27 item var. Yukarıdaki tablo her birini aşınması, nadirliği, değeri ve düşme şansıyla listeliyor.

Huntsman kasası provably fair mi?

Evet. Her açılış senin provably fair seedlerinden çekilir, yani server seed açıklandıktan sonra her sonucu kontrol edebilirsin. Bir sonuç nasıl doğrulanır

Huntsman kasasını bedava deneyebilir miyim?

Evet. Giriş yapmış oyuncular Huntsman kasasında bedava bir demo çevirme deneyebilir. Demo çevirme coin harcamaz ve item vermez, sadece kasanın nasıl açıldığını gösterir. Huntsman kasasını aç

Huntsman kasasındaki skinler

Huntsman kasasını aç Tüm kasalar

Yalnızca 18+. CSVOLT sanal coin kullanır ve her sonuç rastgeledir. Bir bütçe belirle ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğin kadar oyna. Sorumlu oyun limitleri