Talon Knife | Doppler Ruby

Talon Knife | Doppler Ruby
Rzadkość
Covert
Wartość
1684,91 do 8969,17 monet
Skrzynki
9
Warianty
StatTrak™

Talon Knife | Doppler Ruby to wykończenie Talon Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Lockdown: 5,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New8969,175979,45 USDW skrzynce
Minimal Wear1684,911123,27 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™4555,503037,00 USDW skrzynce

Skrzynki z Talon Knife | Doppler Ruby

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
LockdownStatTrak™ FN5,00%5267,49
SweetsFN1,75%1553,28
El DiabloStatTrak™ FN1,00%819,50
Treasure ChestMW0,500%247,40
InfraredStatTrak™ FN0,350%229,08
CakeFN0,100%286,03
ObieStatTrak™ FN0,050%74,66
MentalStatTrak™ FN0,050%186,66
MeluhdyFN0,030%31,31

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Talon Knife | Doppler Ruby?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Lockdown: 5,00%.

Ile jest wart Talon Knife | Doppler Ruby?

Na CSVOLT Talon Knife | Doppler Ruby jest wart od 1684,91 do 8969,17 monet (1123,27 USD do 5979,45 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Talon Knife | Doppler Ruby?

Talon Knife | Doppler Ruby to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Talon Knife | Doppler Ruby StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Talon Knife | Doppler Ruby na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry