Talon Knife | Crimson Web

Talon Knife | Crimson Web
Rzadkość
Covert
Wartość
520,13 do 9375,00 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

Talon Knife | Crimson Web to skin Talon Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Assassin: 11,50%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New3718,522479,01 USDW skrzynce
Minimal Wear895,49596,99 USDW skrzynce
Field-Tested569,02379,35 USDW skrzynce
Well Worn527,06351,37 USDW skrzynce
Battle-Scarred520,13346,75 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™9375,006250,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1158,38772,25 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™837,08558,05 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™675,00450,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Talon Knife | Crimson Web

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
AssassinFT11,50%545,13
Dig DeepMW5,00%220,56
El DiabloFN, MW4,00%819,50
PointyMW2,50%316,13
PhoenixStatTrak™ MW0,500%98,75
MacawWW0,100%5,17
3DMAXFN0,010%40,77

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Talon Knife | Crimson Web?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Assassin: 11,50%.

Ile jest wart Talon Knife | Crimson Web?

Na CSVOLT Talon Knife | Crimson Web jest wart od 520,13 do 9375,00 monet (346,75 USD do 6250,00 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Talon Knife | Crimson Web?

Talon Knife | Crimson Web to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Talon Knife | Crimson Web StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Talon Knife | Crimson Web na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry