Specialist Gloves | Marble Fade

Specialist Gloves | Marble Fade
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
182,05 do 3679,95 monet
Skrzynki
10

Specialist Gloves | Marble Fade to skin Specialist Gloves do CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 10 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Juicy: 10,00%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New3679,952453,30 USDW skrzynce
Minimal Wear1150,50767,00 USDW skrzynce
Field-Tested357,17238,11 USDW skrzynce
Well Worn329,07219,38 USDW skrzynce
Battle-Scarred182,05121,37 USDW skrzynce

Skrzynki z Specialist Gloves | Marble Fade

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
JuicyFT10,00%295,29
Charged UpWW3,00%97,95
KranzzFT, BS2,00%74,48
The SauceFN1,50%1278,80
LocoMW0,800%59,68
JordanRMW0,500%73,79
MusicalMW0,150%44,11
HeadphonesFN0,100%77,09
Hail MaryFN0,040%427,89
CompbrosFN0,010%15,20

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Specialist Gloves | Marble Fade?

Możesz go zdobyć z 10 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Juicy: 10,00%.

Ile jest wart Specialist Gloves | Marble Fade?

Na CSVOLT Specialist Gloves | Marble Fade jest wart od 182,05 do 3679,95 monet (121,37 USD do 2453,30 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Specialist Gloves | Marble Fade?

Specialist Gloves | Marble Fade to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Specialist Gloves | Marble Fade na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry