Specialist Gloves | Field Agent

Specialist Gloves | Field Agent
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
141,36 do 2500,48 monet
Skrzynki
8

Specialist Gloves | Field Agent to skin Specialist Gloves do CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Grim: 3,00%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2500,481666,99 USDW skrzynce
Minimal Wear956,63637,75 USDW skrzynce
Field-Tested445,11296,74 USDW skrzynce
Well Worn161,79107,86 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred141,3694,24 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Specialist Gloves | Field Agent

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
GrimMW3,00%396,27
VoyageFT2,50%84,05
Bump the ProfitsMW2,30%307,35
The SauceFN1,35%1278,80
ReflectionFT0,500%50,98
Charged UpMW0,500%97,95
VentilatedFN0,250%97,63
SoupFN0,015%37,61

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Specialist Gloves | Field Agent?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Grim: 3,00%.

Ile jest wart Specialist Gloves | Field Agent?

Na CSVOLT Specialist Gloves | Field Agent jest wart od 141,36 do 2500,48 monet (94,24 USD do 1666,99 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Specialist Gloves | Field Agent?

Specialist Gloves | Field Agent to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Specialist Gloves | Field Agent na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry