P250 | See Ya Later

P250 | See Ya Later
Broń
P250
Rzadkość
Covert
Wartość
116,68 do 171,51 monet
Skrzynki
17
Warianty
StatTrak™

P250 | See Ya Later to skin P250 do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 17 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Reptilian: 20,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New171,51114,34 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear166,64111,09 USDW skrzynce
Field-Tested160,08106,72 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn169,58113,05 USDW skrzynce
Battle-Scarred141,8894,59 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™164,76109,84 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™140,3393,55 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™116,6877,79 USDW skrzynce

Skrzynki z P250 | See Ya Later

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
ReptilianBS20,00%46,71
Green ScreenWW20,00%71,13
DeliveryMW15,00%78,26
LabyrinthWW10,00%20,69
Soggy SwampBS7,50%4,22
Apothecary StatTrak™ FN7,00%118,73
CircuitStatTrak™ MW5,00%124,56
PrismaticStatTrak™ FT3,00%12,18
FrankensteinStatTrak™ FN3,00%28,88
CactusStatTrak™ FN3,00%104,24
AnimalsStatTrak™ MW2,50%8,03
AvocadoStatTrak™ MW2,15%38,15
On a BudgetWW2,00%4,49
BroccoliBS2,00%94,61
IvyStatTrak™ FN1,50%39,92
DefenceStatTrak™ MW1,25%13,61
GiftedStatTrak™ FT1,00%15,52

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma P250 | See Ya Later?

Możesz go zdobyć z 17 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Reptilian: 20,00%.

Ile jest wart P250 | See Ya Later?

Na CSVOLT P250 | See Ya Later jest wart od 116,68 do 171,51 monet (77,79 USD do 114,34 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma P250 | See Ya Later?

P250 | See Ya Later to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest P250 | See Ya Later StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać P250 | See Ya Later na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry