P250 | Undertow

P250 | Undertow
Broń
P250
Rzadkość
Classified
Wartość
44,11 do 74,31 monet
Skrzynki
11
Warianty
StatTrak™

P250 | Undertow to wykończenie P250 w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 11 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Voyage: 10,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New59,3739,58 USDW skrzynce
Minimal Wear47,8231,88 USDW skrzynce
Field-Tested44,1129,41 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™74,3149,54 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™65,3543,57 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™47,5931,73 USDW skrzynce

Skrzynki z P250 | Undertow

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
VoyageStatTrak™ FN10,00%84,05
WhaleMW10,00%115,83
ColdzeraStatTrak™ FN8,00%110,86
VentilatedMW7,50%97,63
Half FullStatTrak™ MW7,00%31,28
FishyFT5,00%33,63
ElderStatTrak™ MW4,00%16,29
GGEFT4,00%28,92
CrystalizedStatTrak™ MW3,00%30,90
TropicalStatTrak™ FT1,00%4,69
BirthdayFN0,085%1,09

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma P250 | Undertow?

Możesz go zdobyć z 11 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Voyage: 10,00%.

Ile jest wart P250 | Undertow?

Na CSVOLT P250 | Undertow jest wart od 44,11 do 74,31 monet (29,41 USD do 49,54 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma P250 | Undertow?

P250 | Undertow to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest P250 | Undertow StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać P250 | Undertow na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry