MP7 | Tall Grass

MP7 | Tall Grass
Broń
MP7
Rzadkość
Industrial Grade
Wartość
1,92 do 12,72 monet
Skrzynki
7
Warianty
Souvenir

MP7 | Tall Grass to skin MP7 do CS2 o rzadkości Industrial Grade. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Witchcraft: 50,00%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New12,728,48 USDW skrzynce
Minimal Wear3,682,45 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested2,221,48 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn2,871,91 USDW skrzynce
Battle-Scarred2,791,86 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear Souvenir3,472,31 USDW skrzynce
Battle-Scarred Souvenir1,921,28 USDW skrzynce

Skrzynki z MP7 | Tall Grass

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
WitchcraftSouvenir BS50,00%12,04
GolfSouvenir MW25,00%50,10
Grass GreenerFN15,00%314,90
TennisFN10,00%67,69
DefenceFN3,00%13,61
Bee KeeperWW3,00%72,22
FarmerWW1,50%6,08

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma MP7 | Tall Grass?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Witchcraft: 50,00%.

Ile jest wart MP7 | Tall Grass?

Na CSVOLT MP7 | Tall Grass jest wart od 1,92 do 12,72 monet (1,28 USD do 8,48 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma MP7 | Tall Grass?

MP7 | Tall Grass to skin o rzadkości Industrial Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać MP7 | Tall Grass na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry