Moto Gloves | Cool Mint

Moto Gloves | Cool Mint
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
473,31 do 5443,42 monet
Skrzynki
14

Moto Gloves | Cool Mint to skin Moto Gloves do CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 14 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Pilot: 4,50%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New5443,423628,95 USDW skrzynce
Minimal Wear2593,581729,05 USDW skrzynce
Field-Tested3882,492588,33 USDW skrzynce
Well Worn631,45420,97 USDW skrzynce
Battle-Scarred473,31315,54 USDW skrzynce

Skrzynki z Moto Gloves | Cool Mint

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
PilotMW4,50%2381,61
SmackBS3,00%97,99
SweetsFN2,25%1553,28
KntentBS2,00%47,39
OlympusFN2,00%1227,96
ContainerWW0,500%48,73
GardenBS0,300%21,55
GK68FN0,300%328,68
AuroraMW0,250%33,18
IglooMW0,100%20,64
IcebergFN0,050%43,12
Sweet MelodyFT0,050%242,52
GlobalFN0,045%25,17
Warm UpBS0,0010%1,21

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Moto Gloves | Cool Mint?

Możesz go zdobyć z 14 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Pilot: 4,50%.

Ile jest wart Moto Gloves | Cool Mint?

Na CSVOLT Moto Gloves | Cool Mint jest wart od 473,31 do 5443,42 monet (315,54 USD do 3628,95 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Moto Gloves | Cool Mint?

Moto Gloves | Cool Mint to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Moto Gloves | Cool Mint na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry