Moto Gloves | Boom!

Moto Gloves | Boom!
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
135,85 do 1484,68 monet
Skrzynki
8

Moto Gloves | Boom! to wykończenie Moto Gloves w CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Carpenter: 3,00%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1410,32940,21 USDW skrzynce
Minimal Wear1484,68989,79 USDW skrzynce
Field-Tested313,60209,07 USDW skrzynce
Well Worn232,80155,20 USDW skrzynce
Battle-Scarred135,8590,57 USDW skrzynce

Skrzynki z Moto Gloves | Boom!

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
CarpenterWW3,00%53,41
GoalieFN1,50%236,36
LoudFT0,750%28,72
RevoltBS0,500%6,88
Time OutMW0,250%81,91
AmbushFN0,150%55,15
PlaceholderFN0,150%56,46
FlimsyFT0,100%2,56

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Moto Gloves | Boom!?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Carpenter: 3,00%.

Ile jest wart Moto Gloves | Boom!?

Na CSVOLT Moto Gloves | Boom! jest wart od 135,85 do 1484,68 monet (90,57 USD do 989,79 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Moto Gloves | Boom!?

Moto Gloves | Boom! to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Moto Gloves | Boom! na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry