M4A4 | Howl
- Broń
- M4A4
- Rzadkość
- Contraband
- Wartość
- 5771,02 do 25 500,02 monet
- Skrzynki
- 51
- Warianty
- StatTrak™
M4A4 | Howl to skin M4A4 do CS2 o rzadkości Contraband. Na CSVOLT dropi z 51 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Gelato: 15,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.
Zużycie i wartości
| Zużycie | Wartość (monety) | USD | Dropi |
|---|---|---|---|
| Factory New | 10 107,49 | 6738,33 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear | 8923,11 | 5948,74 USD | W skrzynce |
| Field-Tested | 6856,29 | 4570,86 USD | W skrzynce |
| Well Worn | 5771,02 | 3847,35 USD | W skrzynce |
| Factory New StatTrak™ | 25 500,02 | 17 000,01 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear StatTrak™ | 15 270,40 | 10 180,27 USD | W skrzynce |
| Field-Tested StatTrak™ | 12 001,73 | 8001,15 USD | W skrzynce |
| Well Worn StatTrak™ | 11 697,25 | 7798,17 USD | W skrzynce |
Skrzynki z M4A4 | Howl
| Skrzynka | Warianty | Szansa | Cena skrzynki (monety) |
|---|---|---|---|
| Gelato | MW, FT | 15,00% | 4418,55 |
| Juicer | MW | 8,00% | 2650,02 |
| Vacation | WW | 3,00% | 2297,54 |
| Coconut | FT | 3,00% | 3948,99 |
| High Voltage | StatTrak™ FN | 2,50% | 1897,08 |
| Lockdown | StatTrak™ MW | 2,00% | 5267,49 |
| Rocket Fuel | WW, StatTrak™ MW | 1,75% | 1075,74 |
| Trenches | FT, StatTrak™ FN | 1,75% | 1318,96 |
| High Roller | StatTrak™ FT | 1,60% | 2188,22 |
| Old School | StatTrak™ FT | 1,50% | 1598,08 |
| Primitive | StatTrak™ MW | 1,50% | 1829,16 |
| Red Carpet | FN, StatTrak™ FN | 1,30% | 842,37 |
| Djinn | StatTrak™ FN | 1,00% | 1619,65 |
| Fabric | FT | 0,750% | 787,51 |
| Meluhdy V2 | FN, FT, WW, StatTrak™ FN, StatTrak™ WW | 0,500% | 62,65 |
| Carnivore | WW | 0,500% | 273,24 |
| Grim | FN, WW | 0,500% | 396,27 |
| El Diablo | FN | 0,500% | 819,50 |
| Jelly | StatTrak™ FN | 0,500% | 3780,68 |
| Fried | StatTrak™ MW | 0,250% | 295,76 |
| Kuang | FN | 0,250% | 477,45 |
| Zoid | FT | 0,200% | 441,12 |
| Cyber | StatTrak™ FT | 0,150% | 189,77 |
| Psycho | StatTrak™ MW | 0,150% | 268,62 |
| Cake | FT | 0,150% | 286,03 |
| Benny | MW | 0,130% | 101,04 |
| Piggy Bank | MW | 0,100% | 105,00 |
| SoulStealer | WW | 0,100% | 152,04 |
| Fossil | StatTrak™ WW | 0,100% | 159,32 |
| Loba | FT | 0,100% | 210,69 |
| Zipped | StatTrak™ FT | 0,100% | 290,42 |
| Boosted | StatTrak™ FN | 0,100% | 970,19 |
| Biba v2 | StatTrak™ MW | 0,075% | 152,74 |
| Dig Deep | MW | 0,050% | 220,56 |
| Antique | StatTrak™ MW | 0,045% | 206,13 |
| Obie | FT | 0,030% | 74,66 |
| Acupuncture | StatTrak™ MW | 0,025% | 71,35 |
| Infrared | StatTrak™ WW | 0,020% | 229,08 |
| Tact | MW | 0,020% | 257,41 |
| Knapsack | StatTrak™ FT | 0,010% | 52,51 |
| Birb v2 | WW | 0,010% | 58,99 |
| Sauna | FT | 0,010% | 65,95 |
| Kranzz | FT | 0,010% | 74,48 |
| Icy Hot | FN | 0,0080% | 325,28 |
| Birb | WW | 0,0050% | 81,09 |
| GGE | FT | 0,0020% | 28,92 |
| Big Balls | FT | 0,0020% | 105,07 |
| Enchanted | StatTrak™ FT | 0,0020% | 158,03 |
| Stop N' Go | FN | 0,0010% | 27,89 |
| Cobweb | FT | 0,0002% | 12,59 |
| CT Sided | FT | 0,0001% | 37,50 |
Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.
Najczęściej zadawane pytania
Która skrzynka ma M4A4 | Howl?
Możesz go zdobyć z 51 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Gelato: 15,00%.
Ile jest wart M4A4 | Howl?
Na CSVOLT M4A4 | Howl jest wart od 5771,02 do 25 500,02 monet (3847,35 USD do 17 000,01 USD), zależnie od zużycia i wariantu.
Jaką rzadkość ma M4A4 | Howl?
M4A4 | Howl to skin o rzadkości Contraband. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.
Czy jest M4A4 | Howl StatTrak?
Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.
Czy mogę dostać M4A4 | Howl na Steam?
Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.
Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry