M4A4 | Eye of Horus
- Broń
- M4A4
- Rzadkość
- Covert
- Wartość
- 198,04 do 2702,23 monet
- Skrzynki
- 25
- Warianty
- Souvenir
M4A4 | Eye of Horus to wykończenie M4A4 w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 25 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Juicy: 12,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.
Zużycie i wartości
| Zużycie | Wartość (monety) | USD | Dropi |
|---|---|---|---|
| Factory New | 1517,62 | 1011,75 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear | 451,92 | 301,28 USD | W skrzynce |
| Field-Tested | 251,31 | 167,54 USD | W skrzynce |
| Well Worn | 222,92 | 148,61 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred | 198,04 | 132,03 USD | W skrzynce |
| Factory New Souvenir | 2702,23 | 1801,49 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear Souvenir | 1018,62 | 679,08 USD | W skrzynce |
| Field-Tested Souvenir | 524,41 | 349,61 USD | W skrzynce |
| Well Worn Souvenir | 852,31 | 568,21 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred Souvenir | 391,67 | 261,11 USD | W skrzynce |
Skrzynki z M4A4 | Eye of Horus
| Skrzynka | Warianty | Szansa | Cena skrzynki (monety) |
|---|---|---|---|
| Juicy | FT | 12,00% | 295,29 |
| Bump the Profits | MW | 6,00% | 307,35 |
| Monogram | Souvenir FT | 5,00% | 181,01 |
| Surprise | FN | 5,00% | 1157,74 |
| Rifles Only | MW | 4,00% | 140,64 |
| Demon | FN | 3,00% | 699,99 |
| Mythology | Souvenir WW | 2,50% | 520,02 |
| AWP vs Rifle | MW | 2,20% | 133,90 |
| Citadel | Souvenir FN | 2,00% | 735,00 |
| Sphinx | Souvenir MW | 1,25% | 312,40 |
| Low Battery | BS | 1,00% | 24,74 |
| Bells & Shells | FT | 1,00% | 37,56 |
| PhibbiX | FT | 0,600% | 30,00 |
| Schrödinger | WW | 0,500% | 10,08 |
| Cozy Fire | Souvenir BS | 0,500% | 37,52 |
| imspencerrr | Souvenir FT | 0,500% | 53,88 |
| Hoops | MW | 0,400% | 30,60 |
| Marathon | Souvenir FT | 0,250% | 29,62 |
| Spy | Souvenir FT | 0,100% | 7,85 |
| Cream | Souvenir FT | 0,100% | 8,90 |
| Glorious | BS | 0,050% | 2,22 |
| Mumified | Souvenir WW | 0,050% | 6,79 |
| Pyramids | FN | 0,050% | 13,36 |
| Smackdown | FN | 0,010% | 13,84 |
| Cheddarbob | Souvenir FN | 0,010% | 21,92 |
Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.
Najczęściej zadawane pytania
Która skrzynka ma M4A4 | Eye of Horus?
Możesz go zdobyć z 25 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Juicy: 12,00%.
Ile jest wart M4A4 | Eye of Horus?
Na CSVOLT M4A4 | Eye of Horus jest wart od 198,04 do 2702,23 monet (132,03 USD do 1801,49 USD), zależnie od zużycia i wariantu.
Jaką rzadkość ma M4A4 | Eye of Horus?
M4A4 | Eye of Horus to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.
Czy mogę dostać M4A4 | Eye of Horus na Steam?
Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.
Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry