Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald

Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald
Rzadkość
Covert
Wartość
973,25 do 2044,57 monet
Skrzynki
14
Warianty
StatTrak™

Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald to wykończenie Huntsman Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 14 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Time Traveler: 7,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New973,25648,83 USDW skrzynce
Minimal Wear2044,571363,05 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™1341,82894,55 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1411,52941,01 USDW skrzynce

Skrzynki z Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Time TravelerStatTrak™ MW7,00%563,47
PickledStatTrak™ MW4,00%1707,63
ConfigurationStatTrak™ FN3,50%1081,43
VirusMW3,00%1695,32
Only GemsFN1,75%1476,98
BroccoliStatTrak™ MW0,600%94,61
Treasure ChestMW0,500%247,40
CactusStatTrak™ FN0,400%104,24
IvyStatTrak™ MW0,300%39,92
GK68StatTrak™ FN0,300%328,68
AccessFN0,200%22,89
Apothecary FN0,200%118,73
GolfStatTrak™ MW0,100%50,10
AvocadoFN0,030%38,15

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald?

Możesz go zdobyć z 14 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Time Traveler: 7,00%.

Ile jest wart Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald?

Na CSVOLT Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald jest wart od 973,25 do 2044,57 monet (648,83 USD do 1363,05 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald?

Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Huntsman Knife | Gamma Doppler Emerald na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry