Huntsman Knife | Doppler Ruby

Huntsman Knife | Doppler Ruby
Rzadkość
Covert
Wartość
2037,22 do 2845,65 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Huntsman Knife | Doppler Ruby to wykończenie Huntsman Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sweets: 2,25%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2845,651897,10 USDW skrzynce
Minimal Wear2037,221358,15 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™2335,731557,15 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Huntsman Knife | Doppler Ruby

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SweetsFN2,25%1553,28
Only GemsMW1,75%1476,98
Tied UpMW0,500%74,24
Icy HotFN0,035%325,28
Last StrawFN0,010%11,91
GGEFN0,0098%28,92

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Huntsman Knife | Doppler Ruby?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sweets: 2,25%.

Ile jest wart Huntsman Knife | Doppler Ruby?

Na CSVOLT Huntsman Knife | Doppler Ruby jest wart od 2037,22 do 2845,65 monet (1358,15 USD do 1897,10 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Huntsman Knife | Doppler Ruby?

Huntsman Knife | Doppler Ruby to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Huntsman Knife | Doppler Ruby StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Huntsman Knife | Doppler Ruby na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry