FAMAS | Waters of Nephthys

FAMAS | Waters of Nephthys
Broń
FAMAS
Rzadkość
Classified
Wartość
31,78 do 233,86 monet
Skrzynki
17
Warianty
Souvenir

FAMAS | Waters of Nephthys to skin FAMAS do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 17 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Smack: 18,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New196,25130,83 USDW skrzynce
Minimal Wear91,8861,25 USDW skrzynce
Field-Tested49,0932,73 USDW skrzynce
Well Worn57,4438,29 USDW skrzynce
Battle-Scarred31,7821,19 USDW skrzynce
Factory New Souvenir233,86155,91 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir86,9157,94 USDW skrzynce
Well Worn Souvenir61,7141,14 USDW skrzynce

Skrzynki z FAMAS | Waters of Nephthys

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SmackFT, Souvenir WW18,00%97,99
SaharaSouvenir WW15,00%55,87
FrostbiteMW10,00%60,90
MercySouvenir WW10,00%87,48
ColorblindWW5,00%25,81
FishyMW5,00%33,63
UmbrellaMW3,50%28,22
Deep Dive BS2,85%15,99
VoyageSouvenir FN2,50%84,05
ElementalSouvenir MW2,00%25,08
Half FullSouvenir MW2,00%31,28
AnchorWW2,00%60,41
SurfMW1,00%6,30
PyramidsFN1,00%13,36
25Logan25Souvenir FN0,900%26,51
Bottled UpFN0,500%21,35
MumifiedSouvenir FN0,200%6,79

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma FAMAS | Waters of Nephthys?

Możesz go zdobyć z 17 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Smack: 18,00%.

Ile jest wart FAMAS | Waters of Nephthys?

Na CSVOLT FAMAS | Waters of Nephthys jest wart od 31,78 do 233,86 monet (21,19 USD do 155,91 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma FAMAS | Waters of Nephthys?

FAMAS | Waters of Nephthys to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać FAMAS | Waters of Nephthys na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry