FAMAS | Prime Conspiracy

FAMAS | Prime Conspiracy
Broń
FAMAS
Rzadkość
Restricted
Wartość
130,25 do 210,25 monet
Skrzynki
10

FAMAS | Prime Conspiracy to wykończenie FAMAS w CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 10 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Vending Machine: 5,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New210,25140,17 USDW skrzynce
Minimal Wear132,5388,35 USDW skrzynce
Field-Tested130,2586,83 USDW skrzynce
Well Worn137,7091,80 USDW skrzynce

Skrzynki z FAMAS | Prime Conspiracy

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Vending MachineFN5,00%494,61
HeadphonesWW2,50%77,09
ShatteredWW2,00%59,65
CrystalizedWW1,50%30,90
The ReaperMW1,00%11,98
WeaponizedWW0,500%9,41
GunslingerFT0,250%7,37
ZappedWW0,100%3,87
CelestialWW0,066%17,71
OmenFN0,0025%0,39

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma FAMAS | Prime Conspiracy?

Możesz go zdobyć z 10 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Vending Machine: 5,00%.

Ile jest wart FAMAS | Prime Conspiracy?

Na CSVOLT FAMAS | Prime Conspiracy jest wart od 130,25 do 210,25 monet (86,83 USD do 140,17 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma FAMAS | Prime Conspiracy?

FAMAS | Prime Conspiracy to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać FAMAS | Prime Conspiracy na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry