Desert Eagle | Blaze

Desert Eagle | Blaze
Rzadkość
Restricted
Wartość
1159,83 do 1758,58 monet
Skrzynki
19

Desert Eagle | Blaze to skin Desert Eagle do CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 19 skrzynek, a najlepsza szansa jest w The Creator: 10,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1758,581172,39 USDW skrzynce
Minimal Wear1159,83773,22 USDW skrzynce

Skrzynki z Desert Eagle | Blaze

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
The CreatorFN10,00%476,95
ChandelierMW2,00%314,60
SidelineFN2,00%437,43
GhoulsFN1,75%147,00
BoostedFN1,25%970,19
BirbFN1,00%81,09
FriedFN1,00%295,76
ObieFN0,800%74,66
VentilatedMW0,750%97,63
Sun & MoonFN0,500%48,56
Spoils of WarFN0,500%181,31
SnatchersMW0,400%101,93
CaviarFN0,400%171,97
Bee KeeperFN0,250%72,22
MarathonFN0,200%29,62
GGEFN0,100%28,92
Juan DiegoFN0,100%67,43
HeaterMW0,020%9,52
RubbleFN0,010%10,70

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Desert Eagle | Blaze?

Możesz go zdobyć z 19 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce The Creator: 10,00%.

Ile jest wart Desert Eagle | Blaze?

Na CSVOLT Desert Eagle | Blaze jest wart od 1159,83 do 1758,58 monet (773,22 USD do 1172,39 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Desert Eagle | Blaze?

Desert Eagle | Blaze to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Desert Eagle | Blaze na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry