Desert Eagle | Fennec Fox

Desert Eagle | Fennec Fox
Rzadkość
Classified
Wartość
196,43 do 647,82 monet
Skrzynki
16
Warianty
Souvenir

Desert Eagle | Fennec Fox to wykończenie Desert Eagle w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 16 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Least Resistance: 8,50%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New532,25354,83 USDW skrzynce
Minimal Wear315,05210,03 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested401,07267,38 USDW skrzynce
Well Worn505,47336,98 USDW skrzynce
Battle-Scarred388,34258,89 USDW skrzynce
Factory New Souvenir647,82431,88 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir337,03224,69 USDW skrzynce
Field-Tested Souvenir245,86163,91 USDW skrzynce
Well Worn Souvenir237,10158,07 USDW skrzynce
Battle-Scarred Souvenir196,43130,95 USDW skrzynce

Skrzynki z Desert Eagle | Fennec Fox

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Least ResistanceFN8,50%226,62
ChandelierSouvenir FT7,50%314,60
TannedWW2,00%157,24
ZippedSouvenir FN2,00%290,42
BoostedSouvenir MW1,75%970,19
Bee KeeperFT1,50%72,22
JuicyFN1,50%295,29
Dim SumWW1,40%78,75
SphinxSouvenir FN1,25%312,40
NanotechSouvenir FN1,00%63,13
BennyFN1,00%101,04
HoopsSouvenir WW0,850%30,60
RecycledSouvenir BS0,500%19,97
Juan DiegoFN0,300%67,43
DadoschFN0,250%62,07
AnimalsBS0,075%8,03

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Desert Eagle | Fennec Fox?

Możesz go zdobyć z 16 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Least Resistance: 8,50%.

Ile jest wart Desert Eagle | Fennec Fox?

Na CSVOLT Desert Eagle | Fennec Fox jest wart od 196,43 do 647,82 monet (130,95 USD do 431,88 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Desert Eagle | Fennec Fox?

Desert Eagle | Fennec Fox to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Desert Eagle | Fennec Fox na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry