CZ75-Auto | Emerald Quartz

CZ75-Auto | Emerald Quartz
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
228,82 do 299,36 monet
Skrzynki
9

CZ75-Auto | Emerald Quartz to wykończenie CZ75-Auto w CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Grass Greener: 14,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New299,36199,57 USDW skrzynce
Field-Tested229,22152,81 USDW skrzynce
Well Worn228,82152,55 USDW skrzynce

Skrzynki z CZ75-Auto | Emerald Quartz

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Grass GreenerFN14,00%314,90
XFT5,00%62,18
LeprechaunFT4,50%47,40
VirusFN4,00%1695,32
Bee KeeperFN2,00%72,22
TennisWW1,50%67,69
LabyrinthFT1,00%20,69
GolfWW1,00%50,10
AvocadoFN0,650%38,15

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma CZ75-Auto | Emerald Quartz?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Grass Greener: 14,00%.

Ile jest wart CZ75-Auto | Emerald Quartz?

Na CSVOLT CZ75-Auto | Emerald Quartz jest wart od 228,82 do 299,36 monet (152,55 USD do 199,57 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma CZ75-Auto | Emerald Quartz?

CZ75-Auto | Emerald Quartz to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać CZ75-Auto | Emerald Quartz na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry